استفاده از ترمووود در نمای ساختمان در شیراز قدمتی طولانی داشته و معماران و سازندگان شیرازی شروع به استفاده ی گسترده ازترمووود فین وود کرده اند .  با توجه به استقبال گسترده از ترمووود فین وود در شیراز شرکت فین وود اقدام به افتتاح نمایندگی جهت فروش ترمووود و نصب ترمووود در شهر شیراز نمود .

استفاده از ترمووود فین وود در نمای ساختمان های شهر شیراز زیبایی و جلوه ی خاصی به این شهر بخشیده است. نمایندگی شرکت فین وود در شیراز با بهره مندی از کادر فروش و تیم اجرایی مجرب خود موفق به اجرای پروژه های متعدد با نمای ترمووود شده است . لازم به ذکر است که تمامی کارکنان واحد فنی و نصب شرکت فین وود جهت کار اجرای ترمووود در نما آموزش دیده اند .

علاوه بر جلوه زیبایی که ترمو وود به نمای ساختمان می دهد ، ترمووود فین وود در برابر سرما و گرما (تغییرات دمایی) که اغلب در شهرهایی مانند شیراز در طول شب و روز رخ می دهد مقاوم بوده و ترمو وود دچار تغییر ابعاد (تاب خوردگی) و ترک خوردگی نمی شود ، از این منظر مقاوت دمایی ترمووود انتخابی مناسب می باشد . 

به دلیل زیبایی طبیعی و رنگ گرم ترمو وود در شهر هایی مانند شیراز که بافت زیبای سنتی و قدیمی دارند ترمو وود گزینه ی بسیار مناسبی جهت استفاده در نما و یا باز سازی نمای ساختمان ها محسوب می شود زیرا ترمو وود به آسانی با تمامی محیط های شهری وفق پیدا می کند .

در شهر شیراز فضای باز در اکثر ساختمان ها دیده میشود که ترمو وود به دلیل مقاومت بالا انتخاب بسار خوبی برای استفاده در کف می باشد . همچنین به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی و دوستدار محیط زیست بودن ترمو وود آسیبی به باغچه ی شما وارد نمیکند . صمغ موجود در ترمو وود به دلیل دمای بالا در پروسه تولید ترمووود از بین رفته و ترمو وود کف حیاط شما از گزند آفت های چوب خوار در امان خواهند ماند و بدین ترتیب ترمو وود فین وود محیطی گرم و صمیمی برای برگزاری مهمانی به شما هدیه می دهد .

شهر شیراز از موقعیت بسیار خوبی از نظر آب و هوایی برای به کار بردن ترمو وود می باشد زیرا در بیشتر روز ها هوا آفتابی بوده و در زمانی که ترمو وود در معرض نور خورشید قرار میگرد لایه ایی بر روی آن شکل می گیرد که باعث مقاومت بیشتر ترمو وود میگردد .

ترمو وود در بین طراحان داخلی شیراز متریال بسیار شناخته شده ایی میباشد . امروزه ترمو وود در بین متریال های به کار رفته در داخل ساختمان های شهر شیراز نقش مهمی را ایفا میکند و حسّ صمیمیت و گرمای خاصی به محیط می دهد . متریال هایی مانند ترمو وود به دلیل طبیعی و دوستدار محیط زیست بودن بسیار جلوه ی طبیعی و ساده ایی درون خانه ی شما ایجاد می کنند .

هم اکنون ترمو وود در شهر شیراز در نمای داخلی و خارجی بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار گرفته زیرا ترمووود علاوه بر زیبایی طبیعی دارای مزیت های بسیار دیگری نیز می باشد . 

از مشکلات ترمو وود در شیراز می توان به عدم نصب اجرای صحیح ترمو وود اشاره کرد که باعث عدم اعتماد مشتریان به ترمو وود گردیده است . شرکت فین وود با بهرمندی از واحد فنی مجرب و با تجربه تضمین نما بی نقص را به شما می دهد . 

شرکت فین وود به منظور سهولت در خرید مشتریان عزیز در استان فارس ، دفتر نمایندگی خود در شهر شیراز را راه اندازی کرده است که لازم به ذکر می باشد نمایندگی شهر شیراز از فعال ترین نمایندگی ها در کشور بوده و دارای پروژه های اجرایی بسیار زیادی در سطح شهر شیراز و استان فارس می باشد .